Aktuality

Cvičení je vhodné jak pro všechny ženy, tak pro ženy po porodu. V první půlhodině si zacvičíme, aby nás záda nebolela a pak se budeme věnovat posilování pánevního dna.

Přijďte si zacvičit ve čtvrtek 17:00 - 18:00 hod nebo v pátek 8:00 - 9:00 hod. do Pilates Point Brno. Začínáme po prázdninách ve čtvrtek 9. září 2021.

Těším se na cvičení s Vámi!

❂  Online poradenství

Přihlásit se na konzultaci můžete po předchozí domluvě se mnou. Dostanete odkaz na schůzku přes Google Meet do e-mailu. Budete potřebovat počítač, tablet nebo mobilní telefon (se staženou aplikací Google Meet). Připravte si prosím předem dotazy k vašim potížím, na které vám ráda odpovím.

  • Fyzioterapie a konzultace pro těhotné
    Probereme spolu vaše potíže, navrhnu vám ošetření pomocí autoterapie a zacvičíme si. Budu vás korigovat přes obrazovku.

  • Laktační poradenství
    Nachystejte si prosím kojící polštář a miminko ke kojení. Probereme spolu při kojení vaše obtíže, já vás přes obrazovku zkontroluji a případně navrhnu změnu vaší polohy, úchopu anebo polohy miminka.

Cena konzultace je 950 Kč za hodinu. Platba je možná převodem na účet.

❂  Workshop "Pánevní dno"

Pro ženy jakéhokoliv věku (nejen) po porodu, s problémy s inkontinencí a pro zlepšení kvality svého pánevního dna mám dva workshopy složené z úvodní teoretické a navazujících praktických lekcí zaměřených na upevnění cviků pánevního dna. Můžete si vybrat ze dvou středisek, kde workshop povedu.